Lokalita projektu

Nymburk je poměrně proslulým místem klidu, překrásné okolí přírody a historickou dominantou s pověstnými hradbami. A právě tato lokalita se může stát oblastí vašeho budoucího zájmu, pakliže vsadíte na západní odlehlou část Nymburka, respektive na developerský projekt EKO logické vily Nymburk.

V jejich případě lze hovořit o venkovském prostředí, protože odlehlá část tohoto města je plná zeleně, která se pojí s vaším osobním soukromím, jež zprostředkují vhodně situované vily. Dostatek klidu, harmonie a relaxace vám ostatně mohou nabídnout i nedaleké lesy Kerska, včetně spousty promenádních tras.

Adresa vzorového domu

Drahelice - Nymburk, ul. Na Hroudách 3
GPS: 50°10''58.721"N, 15°0''59.702"E

Ekovily - mapa

Nymburk vám nabízí vše potřebné

Díky tomu, že je Nymburk jen patnáctitisícovým městem s optimální rozlohou, můžete řadu potřeb zajistit pěšky, jelikož centrum města je vzdáleno pouze jeden kilometr. Chybět vám proto nebude klasický supermarket, základní a mateřská škola, kulturní zařízení v podobě kina nebo lékařská péče ve formě moderní polikliniky.

Oddávat se samozřejmě lze i sportovním aktivitám, k čemuž vybízí buď zimní stadion, nebo překrásné prostředí v okolí developerského projektu EKO logické vily Nymburk.

Do Prahy za 20 minut

Jak jistě všichni moc dobře víte, město Nymburk se nachází z hlediska dopravní dostupnosti na velice příznivém místě. Po blízké dálnici D11 se lze dopravit do hlavní metropole za zhruba 20 minut. Stejně tak jednoduchá dostupnost vás čeká i při cestování a navštěvování okolních měst.


Chci krásné bydlení v Ekologických vilách

Kontaktujte nás

+420 277 271 844

Domluvit nezávaznou prohlídku

Poučení o ochraně osobních údajů