O projektu Ekologické Vily

Ekovila

Developerský projekt EKO logické vily Nymburk patří mezi unikáty svého druhu. Jde o vilovou čtvrť na okraji města Nymburk, která doslova překypuje nápaditostí a uspořádáním jednotlivých objektů, které nabývají několika provedení, respektive dispozičního členění.

Vybírat si můžete mezi stylovými domy s označením Alfa, Beta, Gama, Kappa a Lambda, které mohou dosahovat podlahové plochy až 207m2, včetně rozlehlého pozemku, garáže a venkovního bazénu. K dispozici jsou samozřejmě tři úrovně vnitřního vybavení, jež odpovídají konkrétním potřebám potenciálních zájemců.

Osobitý koncept moderního bydlení

Základem developerského projektu EKO logické vily Nymburk je osm obytných zón, které ukrývají vždy několik domů, jež jsou rozloženy tak, aby bylo zajištěno maximální soukromí. Součástí každé čtvrti je malé náměstíčko s architektonickým skvostem, který tvoří dominantu tohoto místa.

Na kvalitu výsledného díla nemá vliv pouze výjimečná a špičková architektura, ale také použité stavební materiály, jež vyhovují vysokým energetickým nárokům. Naprosté dokonalosti tak mohou dostát jak vnitřní interiéry, tak exteriéry.

Hlavní přednosti projektu

  • Ekologické bydlení - vytápění a ohřev vody za cca 21.000 Kč / rok
  • Skvělá lokalita - pouze 20 minut autem do Prahy
  • Velké obývací pokoje s velikostí 50m2 pro klidný relax

Chci krásné bydlení v Ekologických vilách

Kontaktujte nás

+420 277 271 844

Domluvit nezávaznou prohlídku

Poučení o ochraně osobních údajů